Tiger Tarnów na czele

Klub bokserski Tiger Tarnów zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej Międzynarodowego Grand Prix Małopolski. Szósty turniej cyklu rozegrany został 28 października w Myślenicach.

28 października w Myślenicach rozegrany został szósty, finałowy turniej bokserski z tegorocznej edycji Międzynarodowego Grand Prix Małopolski.

Do turnieju  zgłoszonych zostało 20 zawodniczek i zawodników reprezentujących klub bokserski Tiger Tarnów, ale z powodu braku przeciwników do Myślenic pojechała tylko piętnastka.

Swoje walki wygrali: Kacper Ciureja (Tiger) pokonując 2-1 mistrza Polski Beniamina Zarzecznego (Stal Boxing Stal), Bartłomiej Kowalik (Tiger) wygrał 2-1 z Michałem Bobakiem (Golden Team Nowy Sącz), Maciej Kiwior (Tiger) pokonał 3-0 Michała Bulika (OKB Odra Opole), Jakub Bukowski (Tiger) wygrał przez AB w II rundzie z Konradem Piekarskim (Grappling Kraków), Adnan Al Naser (Tiger) pokonał 3-0 Krzysztofa Sieraczyńskiego (Krakowski Klub Bokserski). Kadeci Kordian Czernecki i Kacper Greczek zremisowali swoje pojedynki.

W klasyfikacji drużynowej w całym cyklu MGPM 2018 pierwsze miejsce zajął Tiger Tarnów - 87 punktów, drugie miejsce Odra Opole - 69 punktów, trzecie miejsce Akademia Boksu Roberta Gortata - 48 punktów.