Inauguracja dla beniaminków

 Tarnowska Liga Futsalu Pawłowski Sport w sezonie 2018/2019 zapowiada się bardzo ciekawie. Póki co rozegrano pierwszą kolejkę spotkań, po której prowadzenie objął zespół beniaminka – Zakłady Mechaniczne.

 

Pierwsza kolejka Tarnowskiej Ligi Futsalu została rozegrana bez dwóch spotkań. Lumaro Elbud z Westovią Okna Pawłowski oraz Pchelkowsky/Edumocni ze Sportmossimo.pl Grabówka rozegrają swoje mecze w innym terminie.

Tym samym bez mistrza i wicemistrza została rozegrana pierwsza kolejka, za to z dwoma beniaminkami. Najpierw Zakłady Mechaniczne nie dali szans Białej Gwieździe, ale ostatecznie nie zdołali zdobyć „dwucyfrówki", zatrzymując się na dziewięciu oczkach. Zostali oni pierwszym liderem rozgrywek, a tuż za nimi drugi beniaminek. PIOTRANS Team, po rezygnacji menadżera zespołu, zmienił swoją nazwę na Kasil Steel. Nowy szyld przyniósł im szybkie prowadzenie nad trzecią drużyną ubiegłego sezonu, Grupą Azoty PROREM.

Te dwa mecze poprzedzone były pojedynkiem doświadczonych i ogranych zespołów. Topicar Auto Części, po nieudanym poprzednim sezonie chciał pokazać, że teraz znów włączą się do walki o mistrzostwo. Ich pojedynek z Gryfem Borzęcin zakończył się remisem 2:2.

Kolejne spotkania ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu odbędą się 4 listopada.

30.10.2018
Twój komentarz:
Ankieta
Czy popierasz zapowiadany strajk nauczycieli?
| | | |