Zmiany organizacji ruchu w pobliżu cmentarzy

 Dodatkowe miejsca postojowe, oznakowane dojazdy do cmentarzy, na wybranych ulicach jeden kierunek ruchu zamiast dwóch – między innymi takie zmiany organizacji ruchu będą obowiązywać w rejonie cmentarzy komunalnych i parafialnych w Tarnowie 31 października i 1 listopada.

 

W pobliżu tarnowskich cmentarzy w dniach 31 października i 1 stycznia pojawią się zakazy ruchu i zakazy wjazdu, nie dotyczące autobusów komunikacji publicznej, taksówek i mieszkańców zamkniętych odcinków ulic. Oznakowane również zostaną objazdy do cmentarzy.

Na ulicy Spokojnej prowadzony będzie ruch dwukierunkowy, natomiast na remontowanym odcinku na jezdni południowej wyznaczony zostanie parking. Jezdnia manewrowa tego parkingu będzie jednokierunkowa.

Zarząd Dróg i Komunikacji apeluje do kierowców o zwracanie uwagi na tymczasowe oznakowanie i ograniczania prędkości jazdy oraz o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy policji i straży miejskiej, którzy będą kierować ruchem. Jest też prośba do pieszych, o zachowanie ostrożności w związku ze zwiększonym natężeniem ruchu samochodowego, przekraczanie jezdni w miejscach dozwolonych i zwracanie uwagi na polecenia osób kierujących ruchem.

Jak informuje ZDiK, w pobliżu tarnowskich cmentarzy wyznaczone zostaną dodatkowe miejsca postojowe i miejsca z zakazem zatrzymywania się lub postoju, na niektórych dwukierunkowych ulicach wprowadzony zostanie jeden kierunek ruchu.

Szczegóły dotyczące zmian w organizacji ruchu znaleźć można na: http://tarnow.pl/Miasto/Aktualnosci-tarnowskie/Zmiany-na-drogach-przed-1-LISTOPADA-AKTUALIZACJA

31.10.2018
Twój komentarz:
Ankieta
Czy popierasz zapowiadany strajk nauczycieli?
| | | |