Zostań gwiazdą - casting

 Podczas X Festiwalu Mała Talia wystąpią profesjonalni twórcy z różnych ośrodków teatralnych w Polsce. Uświetnieniem i uzupełnieniem festiwalowego programu będzie także występ tych, dla których festiwal jest dedykowany. Tarnowski teatr zaprasza na casting do finałowego koncertu Małej Talii.

 

Tarnowski teatr zaprasza na casting, podczas którego wyłonieni zostaną uczestnicy, a zarazem wykonawcy finałowego koncertu X Festiwalu Mała Talia. Casting do warsztatów, na których uczestnicy wraz z profesjonalnymi muzykami będą pracować nad finałowym występem, odbędzie się 6 listopada, o godz 17.00 na małej scenie w tarnowskim teatrze. Zaproszenie skierowane jest do dzieci i młodzieży w wieku od 9 do 15 lat.

Casting oraz warsztaty poprowadzą: Sławek Ramian (przygotowanie wokalne), Grzegorz Gawlik (interpretacja, psychologia sceny) oraz Piotr Niedojadło (akompaniament). W trakcie warsztatów powstanie także piosenka festiwalowa o Małej Talii. - Chcemy aby chętni, mogli się zaangażować w jej powstawanie, stąd możliwość wysyłania swoich pomysłów na tekst, do teatru. Na podstawie nadesłanych propozycji, powstanie ostateczna wersja. Autorów najciekawszych z nich nagrodzimy teatralnymi upominkami – mówi Karolina Białas z Działu Promocji i Organizacji Widowni. - Propozycje należy wysyłać drogą mailową na adres: organizacja@teatr.tarnow.pl. W tytule prosimy o wpisanie: Mała Talia – treść piosenki.

Finałowy koncert Małej Talii odbędzie się 9 grudnia. Wtedy też usłyszeć będzie można bajkowe utwory o „Brzydkim kaczątku", „Małym księciu",  „Calineczce" czy Panu Kleksie w wykonaniu zespołu muzycznego STARNOVA i uczestników warsztatów. Zainteresowani castingiem proszeni są o maila na adres organizacja@teatr.tarnow.pl. W treści należy podać imię i nazwisko, oraz wiek osoby, która chce wziąć udział w castingu. Szczegółowych informacji udziela Dział Promocji i Organizacji Widowni, tel. 14 688 32 87 lub 784 976 025.

02.11.2018
Twój komentarz:
Ankieta
Czy popierasz zapowiadany strajk nauczycieli?
| | | |