Koncert Zaduszkowy Stowarzyszenia Ich lepsze Jutro

 Stowarzyszenie Ich Lepsze Jutro organizuje 4 listopada tradycyjny Koncert Zaduszkowy, a właściwie dwa koncerty – obydwa na dużej scenie tarnowskiego teatru. Kartę wstępu na koncert otrzyma każdy, kto wesprze działalność Stowarzyszenia przekazując co najmniej 40 złotych.

 

Zespół MONK, kwartet Con Affetto, duet Szpetni oraz Karolina Gibki, Piotr Kita, Paweł Mazur, Stanisław Migała, Bartek Roju Rojek i Robert Wypasek – to podstawowy skład tegorocznego, szóstego Koncertu Zaduszkowego. Wydarzenie w dwóch odsłonach organizuje 4 listopada Stowarzyszenie Ich Lepsze Jutro.

Podobnie jak w latach poprzednich, odbędą się dwa koncerty – o godzinie 15.00 i 18.00. Oba na dużej scenie Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Na wszystkich uczestników czeka mnóstwo muzycznych niespodzianek.

Kartę wstępu na koncert otrzyma każdy, kto wesprze działalność Stowarzyszenia przekazując co najmniej 40 złotych do skarbony wystawionej w siedzibie organizacji przy ulicy Jana Kochanowskiego 30 w Tarnowie, codziennie od 7.30 do 19.00.

Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na zakup samochodu, którym lekarze, nauczyciele i terapeuci Stowarzyszenia będą odwiedzać dzieci z głębokim upośledzeniem umysłowym i w stanach terminalnych w ich domach.

Koncert Zaduszkowy w tarnowskim teatrze to już cykliczne wydarzenie, podczas którego artyści i publiczność wspierają działalność Stowarzyszenia Ich Lepsze Jutro. Obecnie pod opieką placówek Stowarzyszenia jest blisko 300 dzieci. Organizacja prowadzi w Tarnowie przedszkole dla dzieci z autyzmem, poradnię z zespołem wczesnego wspomagania rozwoju, sieć gabinetów integracji sensorycznej i aktywną świetlicę terapeutyczną.

03.11.2018
Twój komentarz:
Ankieta
Czy popierasz zapowiadany strajk nauczycieli?
| | | |