„Climax” w Millenium Studio

 Kino „Millenium” w Tarnowie zaprasza 5 listopada o 20.30 na kolejny seans z cyklu Millenium Studio. Tym razem zaprezentowany zostanie francuski film Gaspara Noé „Climax”. Bilety kosztują 10 złotych.

 

„Climex” to inspirowana autentycznymi wydarzeniami opowieść o grupie tancerzy, którzy w pewną zimową noc spotykają się w opuszczonej szkole na odludziu. Taneczna próba w rytm przebojów Daft Punk, Aphex Twin i Soft Cell szybko zamienia się w pełną seksualnego napięcia imprezę. Gdy wychodzi na jaw, że domowej roboty sangrię ktoś doprawił narkotykami, dzika zabawa w zamkniętym budynku przeradza się w ekstremalny, psychodeliczny trip.

Najnowsze dzieło reżysera „Love" „Nieodwracalne" i „Wkraczając w pustkę" stało się sensacją ostatniego festiwalu w Cannes, gdzie okrzyknięto je szatańską wersją „Step Up".

Gaspar Noé w wizualnie porywający sposób pokazuje, do czego zdolni są ludzie, gdy zbiorowo puszczają im hamulce i budzą się wewnętrzne demony.

Na film zaprasza kino „Millenium” w Tarnowie 5 listopada o godzinie 20.30 w ramach cyklu Millenium Studio. Bilety kosztują 10 złotych.

 

Climax

dramat, thriller, Francja, 2018

Reżyser: Gaspar Noé

Scenariusz: Gaspar Noé

Zdjęcia: Benoît Debie

Obsada: Sofia Boutella, Romain Guillermic, Souheila Yacoub, Smile Kiddy, Gisele Palmer

Czas trwania: 90 min.

04.11.2018
Twój komentarz:
Ankieta
Czy popierasz zapowiadany strajk nauczycieli?
| | | |