Punkty niecieczan

W spotkaniu kończącym pierwszą część sezonu w 1 lidze Bruk-Bet Termalica Nieciecza wygrała w Poznaniu z Wartą 2:1. Na półmetku rozgrywek Nieciczanie zajmują w tabeli 13 lokatę, z dorobkiem 19 punktów. Kolejny mecz Bruk-Bet zagra 10 listopada w Bytowie.

Piłkarze Bruk-Betu Termaliki zagrali w Poznaniu ciekawy, a co ważniejsze zwycięski mecz. Obydwa zespoły miały okazję bramkowe, świetnie jednak spisywali się bramkarze, m.in. bramkarz Warty w końcówce pierwszej połowy obronił strzał Skórasia w sytuacji sam na sam.

Druga połowa rozpoczęła się świetnie dla poznaniaków. Po rzucie rożnym piłkę do bramki skierował Onsorge.

Niecieczanie po utracie gola ruszyli do odrabiania strat. W ciągu dwóch minut i bramkach Gergela i Skórasia wyszli na prowadzenie, a gdyby wykorzystali stworzone sytuacje wygrana byłaby jeszcze bardziej efektowna.

Termalica po 17 spotkaniach zajmuje 13 miejsce w tabeli z dorobkiem 19 punktów. Kolejny mecz, 10 listopada, niecieczanie zagrają na wyjeździe z Bytowią.

Warta Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2 (0:0)

Bramki: Onsorge (48 min) - Gergel (67 min.), Skóraś (68 min.)

Zólte kartki: Kiełb, Grobelny, Sanocki

Bruk-Bet Termalica: TrelaSadzawicki, GrzelakPutiwcewMiković, Skóraś (80 min. Kalisz), Wlazło, Kupczak (62 min. Jovanović), Purece (59 min Vilhjálmsson), Kiełb, Gergel

Sędziował: M. Opaliński (Legnica), widzów: 960