Wygrana szczypiornistów

W najciekawszym spotkaniu I ligi SPR PWSZ Tarnów zwyciężył 35:31 AZS AWF Białą Podlaską. Po sześciu kolejkach spotkań tarnowianie są na drugim miejscu w tabeli z dorobkiem 15 punktów. Za tydzień SPR zagra z ostatnim w tabeli SPR Radzymin.

W meczu drużyn aspirujących do awansu, wicelider, SPR PWSZ Tarnów zdecydowanie wygrał 35:31 z AZS AWF Biała Podlaska.

Początkowo goście wyszli na prowadzenie 5:2, ale tarnowianie wkrótce złapali wiatr w żagle i jeszcze w pierwszej połowie odskoczyli na pięć bramek przewagi (16:11). W drugie połowie różnica jeszcze wzrosła, sięgała nawet do dziewięciu goli (23:14).

Po sześciu spotkaniach SPR jest wiceliderem tabeli, mając 15 punktów, tyle samo punktów co lider – Czuwaj Przemyśl.

Kolejny mecz tarnowianie zagrają na wyjeździe z ostatnim w tabeli SPR Radzymin.