Jubileusz S.M.Rock

 W piątek 9 listopada odbędzie się w Tarnowskim Centrum Kultury koncert uczniów i nauczycieli Szkoły Muzyków Rockowych S.M.Rock. Koncert zapoczątkuje obchody jubileuszu Szkoły. W repertuarze usłyszymy wyłącznie polskie przeboje. Bilety kosztują 25 złotych.

 

Szkoła Muzyków Rockowych w Tarnowskim Centrum Kultury działa już 25 lat. Przez ten czas przez TCK przewinęło się blisko 1000 adeptów rockowego grania, a niektórzy z nich są obecnie profesjonalnymi muzykami.

9 listopada o godzinie 19.00 Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza do piwnic na kolejny koncert S.M.Rock. W programie widzowie usłyszą wybrane i starannie opracowane covery przebojów polskiej muzyki rockowej. W pierwszej części koncertu scenę opanują uczniowie, zaś w finale do głosu dojdą profesjonaliści - nauczyciele S.M.Rock, którzy dadzą próbkę swoich umiejętności. Będzie to pierwszy koncert z udziałem nowych nauczycieli - Sławka Ramiana, Łukasza Wełny i Grzegorza Noska. Wydarzenie to zapoczątkuje obchody jubileuszu 25-lecia działalności Szkoły Muzyków Rockowych.

Zapisy do S.M.Rock. będą prowadzone po koncercie. Aktualnie są wolne miejsca w klasie gitary, gitary basowej, instrumentów klawiszowych i perkusji.

08.11.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |