Remis w Bytowie

Piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza zremisowali 2:2 z Bytovią Bytów w wyjazdowym spotkaniu 18 kolejki I ligi. Niecieczanie zajmują w tabeli 13 miejsce, mając 20 punktów zdobytych w 18 meczach. Kolejny mecz Bruk-Bet rozegrają 24 listopada w Łodzi z ŁKS.

Bytovia i Bruk-Bet Termalica Nieciecza podzieliły się punktami w meczu 18 kolejki I ligi. Spotkaniu torzyszyły jednak niecodzienne okoliczności. Gospodarze atakowali w końcówce dziesięciu na dziewięciu.

Rozpoczęło się od „bezpiecznego” prowadzenia Bruk-Betu 2:0. W 26 minucie po faulu na Piotrze Wlazło, arbiter podyktował rzut karny, którego na gola zamienił sam poszkodowany.

Od 29 minuty goście grali w przewadze, gdyż czerwoną kartka ukarany został Dampc.  W 43 minucie podwyższono wynik - po dośrodkowaniu Kiełba, piłka trafiła do Gergela, który pokonał bramkarza Bytovii.

Druga połowa należała do gospodarzy. W 57 minucie zdobyli oni pierwszego gola. po pewnym wykonaniu karnego przez Łukasza Wróbla. W 75 min po uderzeniu Hebla z rzutu wolnego był już remis.

Trzy minuty później Bytovia zmarnowała rzut karny – szansy nie wykorzystał Wróbel, który trafił w słupek.

Po tym remisie Bruk-Bet zajmuje w tabeli 13 miejsce, mając 20 punktów zdobytych w 18 meczach. Kolejny mecz niecieczanie rozegrają dopiero 24 listopada w Łodzi z ŁKS, planowany na 17 listopada mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała został bowiem przełożony.

Bytovia Bytów – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:2 (0:2)

Bramki: Wróbel (57 min), Hebel (75 min) – Wlazło (26 min), Gergel (43 min)

Żółte kartki: Wróbel, Dampc Sadzawicki, Putiwcew, Wlazło, Kiełb, czerwone kartki: Dampc (druga żółta) – Sadzwicki (druga żółta), Putiwcew (druga żółta)

Bruk-Bet: TrelaSadzawicki, Grzelak, PutiwcewMiković, Skóraś, Wlazło, KupczakJovanovićKiełb, Gergel

Sędziował: S. Tarnowski (Wrocław)