Wygrana szczypiornistów

Ósme w tym sezonie zwycięstwo odnieśli pierwszoligowi piłkarze ręczni SPR PWSZ Tarnów. W meczu dziewiątej kolejki tarnowianie pokonali na wyjeździe AZS UW Warszawa 32:23 (17:10), umacniając się na pierwszym miejscu w tabeli I ligi.

Piłkarze ręczni SPR PWSZ Tarnów odnieśli kolejne zwycięstwo. Tym razem pokonali na wyjeździe AZS UW Warszawa 32:23 (17:10).

W 9 minucie, po rzucie Lazarowicza, tarnowianie, grający bez Misiewicza, Niemca, Nowaka i Wajdy, prowadzili 5:1. Potem gra wyrównała się i ekipa ze stolicy przegrywała tylko 6:7.

Podopieczni trenera Ryszarda Tabora szybko odzyskali jednak kilkubramkową przewagę i w 22 minucie prowadzili 12:7. Na przerwę tarnowianie schodzili prowadząc różnicą siedmiu bramek.

Druga połowa miała o wiele bardziej wyrównany przebieg. W 47 minucie tarnowianie prowadzili różnicą dziesięciu bramek (16:26), ale już kilka minut później gospodarze doprowadzili do wyniku 19:26, a następnie 21:27. Na dwie minuty przed końcem SPR PWSZ wygrywało 30:21.

AZS UW Warszawa - SPR PWSZ Tarnów 23:32 (10:17)

Bramki dla SPR: Dutka 10, Kowalik 5, Drobiecki 3, Sanek 3, Szatko 3, Chodara 2, Lazarowicz 2, Spieszny 2, Jewuła 1, Mogielnicki 1