Święty Mikołaj już nad Tarnowem

 W niedzielę, 2 grudnia, najmłodsi mieszkańcy Tarnowa będą mogli zobaczyć, czym, oprócz sań z reniferami, porusza się jeszcze Święty Mikołaj. W samo południe najbardziej oczekiwany święty pojawi się na lądowisku przy ulicy Lotniczej, o czym zawiadamia dobrze poinformowany Aeroklub Ziemi Tarnowskiej.

 

W niedzielę, 2 grudnia, na lądowisku przy ulicy Lotniczej w Tarnowie pojawi się najbardziej oczekiwany święty – Święty Mikołaj. Dlaczego akurat na lądowisku? Bo okazuje się, że święty, w razie konieczności, korzysta także z bardzo niestandardowych środków lokomocji. Wszystko po to, by zdążyć z prezentami do każdego.

O wizycie Mikołaja zawiadamia dobrze poinformowany Aeroklub Ziemi Tarnowskiej, główny organizator Lotniczych Mikołajek. Ponieważ zainteresowanie spodziewaną wizytą jest spore, organizatorzy proszą o wchodzenie na lądowisko wyłącznie główną bramą i poruszanie się w wyznaczonych strefach. A przede wszystkim o stosowanie się do do poleceń pomocnika Mikołaja. Rodzice, którzy chcą przekazać przez Mikołaja swoje prezenty, proszeni są o ich dostarczenie pół godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych, na które nawet Święty Mikołaj nie ma wpływu, organizatorzy o losach imprezy poinformują na swoim fanpagu.

 

 

 

01.12.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |