Kolejne zwycięstwo szczypiornistów

Kolejne wysokie zwycięstwo odnieśli pierwszoligowi piłkarze ręczni SPR PWSZ Tarnów. W ostatnim w tym roku spotkaniu przed własną publicznością tarnowianie pokonali 32:22 (16:13) MTS Chrzanów. Na kolejkę przed zakończeniem rundy tarnowianie prowadzą stawce drużyn występujących w grupie „C” I ligi.

Kolejne efektowne zwycięstwo odnieśli pierwszoligowi piłkarze ręczni SPR PWSZ Tarnów. Tym razem pokonali MTS Chrzanów 32:22.

Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy w 3 minucie prowadzili 2:0. Trzy minuty później było tylko 3:2, ale w 9 minucie, po trzech z rzędu trafieniach Daniela Dutki, na tablicy pojawił się rezultat 6:2. Po trafieniach duetu KowalikDrobiecki przewaga tarnowian wzrosła do pięciu bramek (9:4). Kolejne minuty należały jednak do zespołu z Chrzanowa. W 14 minucie goście przegrywali tylko 7:9, w 19 minucie na tablicy wyników był remis 11:11. W odpowiedzi tarnowianie zdobyli jednak trzy bramki, i taką przewagę utrzymali do przerwy.

W początkowych minutach po zmianie stron bardzo dobrze w bramce spisywali się obaj bramkarze: Dawid Ciochoń i Marcin Górkowski, stad też w 44 minucie notowano wynik 20:18. Kolejne minuty należały do tarnowian. W 47 minucie było już 23:18. Pięć minut później dzięki SPR prowadził natomiast 27:20. Na dwie minuty przed końcem przewaga gospodarzy osiągnęła rozmiary jedenastu trafień (32:21).

SPR PWSZ Tarnów – MTS Chrzanów 32:22 (16:13)

SPR: Ciochoń, Barnaś - Dutka 9, Chodara 5, Drobiecki 5, Lazarowicz 4, Kowalik 3, Wajda 3, Sanek 1, Spieszny 1, Szatko 1, Jewuła, Mogielnicki