Niespodzianki w lidze futsalu

W ekstraklasie Tarnowskiej Ligi Futsalu rozegrano szóstą kolejkę spotkań. Na czele tabeli utrzymuje się ekipa Zakładów Mechanicznych, drugie miejsce zajmują Gryf Borzęcin i Westovia O kna Pawłowski. Kolejne mecze czekają zawodników już 9 grudnia.

 

W ekstraklasie Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport rozegrani szóstą kolejkę spotkań. Beniaminek, Zakłady Mechaniczne, nie zwalnia tempa. W starciu beniaminków Kasil Steel uległ uległ ekipie Zakładów 2:6. Trzy gole zdobył Damian Lubera, a Marcin Furmański, Wojciech Szkotak i Marcin Gruszka dołożyli po jednym trafieniu.

Na drugim miejscu plasują się Gryf Borzęcin i Westovia Okna Pawłowski. Ci pierwsi rozegrali dwa spotkania, w tym jedno awansem. Najpierw podejmowali drużynę Pchelkowsky/Edumocni i zwyciężyli 5:2. Do drugiego meczu, z Lumaro Elbud, przystąpili więc w dobrych nastrojach. Ostatecznie pokonali również obrońcę tytułu mistrzowskiego 4:3.

Lumaro wygrało natomiast z autsajderem ligi – zespołem Białej Gwiazdy – 7:4. Sportmossimo.pl Grabówka uległo Westovcii Okna Pawłowski 1:3, tracąc pierwszego gola niemal równo z syreną wskazującą przerwę. Po wznowieniu gry po raz drugi ich bramkarza pokonał Przemysław Bury. Co prawda Kacper Ostrowski zdobył gola kontaktowego, ale prowadzenie Westovii podwyższył Damian Wolański.

Kolejny punkt zdobyła Grupa Azoty PROREM, która choć prowadziła już 2:0 z ekipą  Topicar Auto Części zakończył spotkanie remisem 2:2. Gola kontaktowego zdobył Łukasz Noga, a do remisu doprowadził Daniel Przydział.

Kolejne mecze ekstraklasy rozegrane zostaną 9 grudnia.

04.12.2018
Twój komentarz:
Ankieta
Czy popierasz zapowiadany strajk nauczycieli?
| | | |