Wojtek Pilichowski ponownie w TCK

 Tarnowski Centrum Kultury zaprasza 8 grudnie na koncert wirtuoza gitary basowej Wojtka Pilichowskiego. Artysta zaprezentuje swój najnowszy materiał, który jesienią  ukazał się na płycie „Vandal". Bilety na koncert kosztują 40 złotych.

 

Wojtek Pilichowski, wirtuoz gitary basowej, ponownie zagra w Tarnowie. Tym razem muzyk zaprezentuje swój najnowszy materiał, który jesienią ukazał się na płycie „Vandal”. Koncert w piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury odbędzie się 8 grudnia. Początek o godzinie 20.00.

Będzie to kolejna okazja by usłyszeć charyzmatycznego artystę w Tarnowie. Na scenie TCK Wojtek Pilichowski występował wielokrotnie m.in. z projektem TTr2, TT Electro Step czy Wojtek Pilichowski Band. Prowadził również warsztaty dla basistów.

Płyta „Vandal” to powrót do najlepszych tradycji muzyki fusion. To w pełni autorska płyta artysty. Wyjątkowe brzmienie towarzyszącego kwartetu i energia płyty, to zasługa nagrywania na 100% w jednym pomieszczeniu przez cały zespół.

Wojtkowi Pilichowskiemu na scenie towarzyszyć będą Michał Trzpioła (gitara), Adrian Latosiewicz (instrumenty klawiszowe) oraz Tomek Machański (perkusja).

Bilety na koncert kosztują 40 złotych, dostępne są on-line oraz w kasie TCK

05.12.2018
Twój komentarz:
Ankieta
Czy popierasz zapowiadany strajk nauczycieli?
| | | |