Bez emocji w lidze futsalu

 W ekstraklasie Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport rozegrano siódmą kolejkę spotkań. Wiele obiecywano sobie po dwóch spotkaniach na szczycie tabeli, ale na obietnicach się skończyło. Prowadzenie w lidze utrzymała ekipa Zakładów Mechanicznych przed Gryfem Borzęcin. Kolejne mecze zaplanowano na 16 grudnia.

 

W ekstraklasie Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport rozegrano siódmą kolejkę spotkań. Przed jej rozegraniem szczególną uwagę przyciągał pojedynek, w którym liderujące Zakłady Mechaniczne zmierzyły się z Topicar Auto Części, którzy do tej pory byli jedyną drużyną bez porażki. Tymczasem mecz rozczarował - zakończył się wygraną Zakładów Mechanicznych  6:1.

Również Gryf Borzęcin zaskakująco łatwo poradził sobie z Westovią Okna Pawłowski, choć była to konfrontacja drugiej i trzeciej drużyny w tabeli. Rafał Ciesielski i Dawid Curyło na zmianę zdobyli gole i na koniec spotkania borzęcinianie cieszyli się z wygranej 5:0.

Najefektowniejszym zwycięstwem może się pochwalić Sportmossimo.pl Grabówka, który zaaplikował zespołowi Pchelkowsky/Edumocni trzynaście goli. Tu konto drużyny powiększali Dominik Wardzała, Kamil Kużdżał, Adrian Pasek oraz bramkarz Rafał Piszczek, który popisał się celnym strzałem z rzutu wolnego. Gol Krzysztofa Stachowiaka był marnym pocieszeniem dla przegranych.

Pchelkowsky przegrali także 2:6 pojedynek z Grupą Azoty PROREM, która po raz pierwszy cieszyła się ze zwycięstwa i przeskoczyła ich w tabeli. Dla zwycięzców po dwa gole zdobyli Kamil Tyrka i Marcel Tyl, a po jednym Patryk Orlik i Miłosz Mosio. Z kolei Mateusz Groński i Mateusz Orlik byli zdobywcami goli dla pokonanych.

Wciąż bez wygranej pozostaje ekipa Białej Gwiazdy. Ich mecz z Kasil Steel miał być przełamaniem, ale przegrali 2:3.

Takim samym wynikiem zakończyła się najciekawsza potyczka tego dnia, w której naprzeciw siebie stanęły najlepsze drużyny poprzedniego sezonu - Sportissimo.pl Grabówka i Lumaro Elbud. Mimo prowadzenia zespołu z Grabówki 2:0, pojedynek zakończył się jego porażką 2:3.

Prowadzenie w lidze utrzymała ekipa Zakładów Mechanicznych przed Gryfem Borzęcin.

Kolejne mecze ekstraklasy zaplanowano na 16 grudnia.

10.12.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |