Sukcesy tarnowskich pięściarzy

 Przez trzy dni odbywał się w Krakowie Międzynarodowy Turniej Bokserski „O Złotą Rękawicę Wisły”. Z powodzeniem brali w nim udział pięściarze Tigera Tarnów, którzy zdobyli siedem medali, w tym cztery złote.

 

Bardzo dobrze spisali się pięściarze Tigera Tarnów podczas Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego „O Złotą Rękawicę Wisły", którzy w gronie ponad 150 zawodników z 50 klubów z Polski, Francji, Czech, Ukrainy, wywalczyli siedem medali, w tym cztery złote.

W rywalizacji kadetów, w wadze 48 kg, Gracjan Ciureja pokonał przez TKO w drugiej rundzie Oskara Jęndrysiaka (DKB Dzierżoniów). W wadze 54 kg Maciej Basta zwyciężył na punkty 2:1 Jana Kroila (Boxing Club Ostrava), a w wadze 57 kg Kacper Ciureja takim samym stosunku pokonał Olega Kirala (Ukraina). W rywalizacji seniorów w wadze 75 kg Adnan Al Naser pokonał jednogłośnie na punkty Kamila Holkę (Orkan Gorzów Wielkopolski).

Brązowe medale wywalczyli natomiast w gronie kadetów Kristian Bzdyl w wadze 52 kg i Kevin Rybakowski w wadze 80 kg, natomiast w gronie seniorów Ernest Piec w wadze 69 kg.

W narożniku swoim podopiecznym sekundowali trenerzy Józef Sadko i Grzegorz Basta.

17.12.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |