Rywalizowali futsaliści

 16 grudnia rozegrano ostatnią w tym roku kolejkę ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu. Odbyły się trzy spotkania ze względu na udział najmocniejszych zespołów w turnieju w Rzeszowie. Kolejne mecze zaplanowano na 6 stycznia.

 

Ostatnie w tym roku spotkania rozegrały drużyny rywalizujące o punkty w ekstraklasie Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Ósma kolejka była mocno okrojona, gdyż Zakłady Mechaniczne i Gryf Borzęcin grały w tym czasie w Rzeszowie w ogólnopolskim turnieju „Heiro Cup”. Nie doszło do skutku także inne zaplanowane na niedzielę spotkanie, Lumaro Elbud poprosiło bowiem o przełożenie meczu z Grupą Azoty PROREM.

Nieobecność ekipy z Borzęcina wykorzystała Westovia Okna Pawłowski, która po wygranej 6:3 z Pchelkowsky/Edumocni zrównała się z nią punktami. Westovia Okna Pawłowski szybko objęła prowadzenie po strzale Leszka Janickiego, ostatecznie wygrała różnicą trzech bramek. Największy udział w tym zwycięstwie miał Przemysław Bury, który zaliczył hat-trick.

Na czwartym miejscu w tabeli umocnił się Topicar Auto Części, pokonując zamykającą tabelę Białą Gwiazdę. Topicar Auto Części prowadził już 3:0, piłkarze outsidera, po bramkach Bartłomieja Frąca, Krystiana Cierlika i Łukasza Czerkiesa, doprowadzili do remisu. Ostatnie słowo należało jednak do Łukasza Nogi, który zapewnił komplet punktów swojej drużynie, a Biała Gwiazda nadal pozostaje bez zwycięstwa a lidze, mając po ośmiu kolejkach jeden punkt.

W ostatnim meczu zmierzyły się Sportmossimo.pl Grabówka oraz Kasil Steel. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:5 i podziałem punktów.

Kolejne mecze w ekstraklasie Tarnowskiej Ligi Futsalu rozegrane zostaną już w przyszłym roku – 6 stycznia.

18.12.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |