Obiekty sportowe nieczynne w święta

 W wigilię i pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia nieczynna będzie większość obiektów sportowych Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Większość obiektów będzie natomiast otwarta w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, w sylwestra oraz w Nowy Rok.

 

W wigilię i pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia nieczynna będzie większość obiektów sportowych Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Wyjątkiem są lodowiska przy ul. Traugutta i ul. Wojska Polskiego, z których będzie można skorzystać 24 grudnia oraz otwarty w wigilię stadion przy ulicy Piłsudskiego.

Większość obiektów TOSiR, będzie natomiast otwarta – choć nieco krócej niż w dni powszednie - w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, w sylwestra oraz w Nowy Rok. We wszystkie te dni zamknięte będą jedynie hala sportowo-widowiskowa przy ul. Krupniczej oraz stadion lekkoatletyczny przy ul. Traugutta.

26 grudnia i 1 stycznia nieczynny będzie także stadion przy ul. Piłsudskiego.

21.12.2018
Komentarze:
Mieszkanka Tarnowa: 23.12.2018
Że w święta obiekty nieczynne, to każdy zrozumie.Pozostał tylko spacer do parku (Strzeleckiego niecałego) i nad Kantorię (Gliniankę), której nie można obejść w całości. Rozumiem użytkowników od strony ul.Dwernickiego, ale nie rozumiem, jak można zawalić ścieżkę rozmokłym 3-4 metrowym pasem błota . A jeżeli już, to 3-4 nie całkiem nowe palety,położone w ciągu ścieżki umożliwiłyby spacer ścieżką wokół dostępnego terenu, bez konieczności ubrudzenia butów . Czy to naprawdę tak dużo wymagam?
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |