Dodatkowy koncert „Przybieżeli” StarNowa

 W związku z dużym zainteresowaniem koncertem kolęd i pastorałek „Przybieżeli" StarNowa, 4 stycznia w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, dołożona została kolejna, druga godzina tego muzycznego wydarzenia. Teatr zaprasza o godzinie 17.00 i 20.00, bilety kosztują 30 złotych.

 

Koncert kolęd StarNowa to  efekty trzymiesięcznej pracy warsztatowej 40 utalentowanych uczestników. 40 osób na scenie, rodzinna  atmosfera,  niepowtarzalne aranżacje znanych kolęd i przygotowane na tę okazję autorskie świąteczne piosenki. Już 4 stycznia o godzinie 17.00 i 20.00 w tarnowskim teatrze grupa StarNowa zaprezentuje efekty trzymiesięcznej pracy warsztatowej.

- Ten koncert będzie łączył: młodszych i starszych, amatorów i profesjonalistów, tradycję z nowoczesnością, wykonawców z publicznością. Będzie to spotkanie niepowtarzalne, ciepłe i puchate – właśnie takie, jakie powinny być Święta Bożego Narodzenia – zapraszają organizatorzy.

Za realizację koncertu odpowiadają Sławek Ramian, Grzegorz Gawlik oraz Piotr Niedojadło. Uczestnikom towarzyszyć będą muzycy StarNowa: Piotr Niedojadło (instrumenty klawiszowe), Norbert Pajek (gitary), Grzegorz Nosek (gitara basowa) i Bartek Rojek (perkusja).
Bilety w cenie 30 złotych są do nabycia w kasie teatru. Dla grup zorganizowanych od ośmiu osób, bilet kosztuje 20 złotych.

 

01.01.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |