Z kolędą dla dzieci

 W Niedzielę, 6 stycznia, o godzinie 14.00 w Centrum Sztuki Mościce odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Chóru Gos.pl. Impreza ma charakter charytatywny, zebrane pieniądze, w wysokości przynajmniej 30 złotych od osoby, przeznaczone będą dla Stowarzyszenia Ich Lepsze Jutro.

 

Najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe wykona Tarnowski Chór Gos.pl w wielkim koncercie dobroczynnym na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Ich Lepsze Jutro. Wydarzenie zatytułowane „Kolęda z wysokości” odbędzie się w nowoczesnej, wyremontowanej sali widowiskowej Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie w niedzielę, 6 stycznia, o godzinie 14.00.

Kartę wstępu na koncert otrzyma każdy, kto wesprze działalność Stowarzyszenia przekazując co najmniej 30 złotych do skarbony wystawionej w siedzibie organizacji przy ulicy Jana Kochanowskiego 30 w Tarnowie, codziennie w godzinach od 7.00 do 19.00.

Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na zakup samochodu, którym lekarze, nauczyciele i terapeuci Stowarzyszenia będą odwiedzać dzieci z głębokim upośledzeniem umysłowym i w stanach terminalnych w ich domach.

Koncert kolęd Tarnowskiego Chóru Gos.pl to już cykliczne wydarzenie. Co dwa lata w okresie świąteczno-noworocznym chórzyści otwierają swoje serca i koncertują na rzecz Stowarzyszenia Ich Lepsze Jutro. Obecnie pod opieką placówek Stowarzyszenia jest blisko 300 dzieci. Organizacja prowadzi w Tarnowie przedszkole dla dzieci z autyzmem, poradnię z zespołem wczesnego wspomagania rozwoju, sieć gabinetów integracji sensorycznej i aktywną świetlicę terapeutyczną.

02.01.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |