Maraton futsalowy

 Zespoły uczestniczące w ekstraklasie Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport zakończyły pierwszą rundę rozgrywek. Na półmetku prowadzi zespół Zakładów Mechanicznych, który w dziewięciu spotkaniach zgromadził 21 punktów.

 

Osiem drużyn rozegrało sześć spotkań podczas ostatniej kolejki pierwszej rundy ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport.

Najwięcej występów zaliczyła Grupa Azoty PROREM, która oprócz nominalnego meczu, miała również do rozegrania dwa spotkania zaległe. Z dziewięciu możliwych do zdobycia punktów, Grupa Azoty zdobyła sześć. Zwycięsko zakończyli pojedynki ze Sportmossimo.pl Grabówka (3:1) i Zakładami Mechanicznymi (4:3), przegrali natomiast z obrońcami tytułu mistrzowskiego - Lumaro Elbud 2:5.

W ten sposób „Lumarowcy" zgarnęli drugi komplet punktów, gdyż chwilę wcześniej Lumaro Elbud, po dwóch golach Marcina Barwacza, ograli 2:1 Topicar Auto Części. To dało im awans na podium, wyprzedzili bowiem Westovię Okna Pawłowski, która nie zdołała zdobyć punktów z liderem. Pojedynek z ekipą Zakładów Mechanicznych zakończył się porażką 1:4.

W ten sposób ekipa Zakładów utrzymała prowadzenie na półmetku rozgrywek, drugi jest Gryf Borzęcin, który pokonał Kasil Steel 3:1.

08.01.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |