Spektakl Teatru Syrena

 11 stycznia Centrum Sztuki Mościce zaprasza za spektakl „Nasze żony” Teatru Syrena w Warszawie. To zaskakujący, pełen zwrotów akcji komediodramat, obmyślony na trzech wirtuozów aktorstwa. Bilety kosztują od 45 do 85 złotych.

 

„Nasze żony” to opowieść o próbie, przed jaką staje 35-letnia przyjaźń trzech mężczyzn, w momencie, w którym jeden z nich wyznaje pozostałej dwójce, że właśnie… zabił swoją żonę. Przyjaciele są przerażeni czynem, a jeszcze bardziej prośbą zabójcy, by zapewnili mu alibi na tę noc i kryli przed policją…

Sztuka Érica Assousa to zaskakujący, pełen zwrotów akcji komediodramat, obmyślony na trzech wirtuozów aktorstwa – w tym wydaniu będą to: Wojciech Pszoniak (jednocześnie reżyser spektaklu), Jerzy RadziwiłowiczWojciech Malajkat. Spektakl odbędzie się 11 stycznia o godzinie 19.00 w Centrum Sztuki Mościce.

- „Nasze żony” to sztuka, w której aktor jest na pierwszym planie, jest podmiotem, a nie - jak to się dziś często zdarza - przedmiotem. Lubię taki teatr. Taki teatr jest mi bliski. Interesują mnie ludzkie losy, zmaganie się człowieka z życiem. Nie chcę, by coś przeszkadzało mi w zbliżeniu się do człowieka, w jego zrozumieniu. Wybrałem tę sztukę również dlatego, żeby spotkać się na scenie z moimi wspaniałymi Kolegami – Wojtkiem Malajkatem i Jurkiem Radziwiłowiczem – mówi reżyser Wojciech Pszoniak.

Bilety kosztują w zależności od miejsca od 45 do 85 złotych. Sprzedaż prowadzona jest on-line: www.csm.tarnow.pl i w kasie CSM.

 

Éric Assous

„Nasze żony”

Tłumaczenie: Bogusława Frosztęga

Reżyseria: Wojciech Pszoniak

Scenografia, kostiumy: Barbara Hanicka

Światła: Artur Wytrykus

Obsada: Wojciech Malajkat, Jerzy Radziwiłowicz, Wojciech Pszoniak

Czas trwania: 90 minut (bez przerwy)

fot. Krzysztof Bieliński

11.01.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |