Rotacje na szczycie tabeli

 Lider ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport, w 13 kolejce rozgrywek - Zakłady Mechaniczne, straciły prowadzenie. Na czele tabeli wyprzedził ich Lumaro Elbud. Kolejne mecze rozegrane zostaną 10 lutego.

 

Zespoły grające w ekstraklasie Tarnowskiej Ligi Futsalu rozegrały 13 kolejkę spotkań. Najciekawiej zapowiadała się konfrontacja lidera, Zakładów Mechanicznych, z zajmującym drugą pozycję Gryfem Borzęcin

Gracze z Borzęcina przystąpili do tego spotkania w pełnym zestawieniu i oczekiwali na błędy przeciwnika. Dawid Curyło i Paweł Knap po dwa razy umieszczali piłkę w siatce. Lider jeszcze próbował zmienić obraz gry, ale tylko Damian Chudyba zdobył gola. Nieco później stracili kolejną bramkę po strzale Rafała Ciesielskiego i spotkania zakończyło się wygraną Gryfa 5:1.

Fotel lidera objęło Lumaro Elbud, które rozegrało dwa spotkania i obydwa rozstrzygnęło na swoją korzyść. W pierwszym Lumaro pokonało Grupę Azoty PROREM 2:1, w drugim ograło Westovię 3:2.

Ta sama Westovia wcześniej cieszyła się jednak z wygranej nad Białą Gwiazdą 3:1. W ostatnim meczu, zajmujący ostatnie miejsce w tabeli Pchelkowsky/Edumocni przegrał z Kasil Steel 3:6.

Kolejne pojedynki w ekstraklasie Tarnowskiej Ligi Futsalu rozegrane zostaną 10 lutego.

05.02.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |