Udany rewanż szczypiornistów

12 wygraną w sezonie odnieśli piłkarze ręczni SPR Tarnów. Tarnowscy szczypiorniści pokonali we własnej hali KSSPR Końskie 23:17. Kolejny mecz rozegrają na wyjeździe z KPR Legionowo.

Tarnowscy szczypiorniści pokonali w spotkaniu drugiej kolejki rundy rewanżowej KSSPR Końskie 23:17 i zrewanżowali się rywalom za swoją jedyną jesienną porażkę.

W 5 minucie tarnowianie prowadzili 3:1. Kilka minut później na tablicy pojawił się wynik 6:3. Kolejne minuty należały jednak gości,którzy doprowadzili do remisu 6:6, następnie 8:8. Końcówka tej części gry należała jednak ponownie do gospodarzy i na przerwę oba zespoły zeszły z wynikiem 12:9.

Po 40 minutach gry wynik brzmiał jedynie 15:14 dla tarnowian. Końcowe minuty ponownie jednak przejął SPR. W 57 minucie zespół z Tarnowa prowadził 21:16 i wynik spotkania był praktycznie przesądzony.

Tarnowianie nadal oczywiście prowadzą w tabeli z przewagą trzech punktów nad Czuwajem Przemyśl i sześciu nad AZS AWF Biała Podlaska. Kolejny mecz SPR rozegra 16 lutego w Legionowie w tamtejszym KPR.

SPR Tarnów – KSSPR Końskie 23:17 (12:9)

SPR: Barnaś, CiochońWajda 6, Jewuła 4, Chodara 3, Kowalik 3, Nowak 3, Mogielnicki 2, Sanek 1, Szatko 1