Futsal na finiszu

 Rozgrywki ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport powoli dobiegają końca i wydaje się być już przesądzone, kto zostanie mistrzem. Lumaro Elbud po raz dziewiąty z rzędu zainkasował komplet punktów i  prowadzi z przewagą trzech punktów nad rywalami. Kolejne mecze rozegrane zostaną 24 lutego.

 

W esktraklasie Tarnowskiej Ligi Futsali rozegrano 15 kolejkę spotkań. Po wygranej z zespołem Białej Gwiazdy 9:2, w tabeli prowadzi Lumaro Elbud z dorobkiem 36 punktów. Pozycję wicelidera utrzymały Zakłady Mechaniczne po wygranej z Kasil Steel 6:5. Rywale prowadzili 5:4, najpierw jednak Chudyba doprowadził do remisu, a ostatnie słowo należało do Krzysztofa Wrzoska i to dzięki niemu Zakłady Mechaniczne wygrały mecz.

Znajdująca się na dole tabeli i przeżywająca duże problemy kadrowe drużyna Pchelkowsky / Edumocni nie dokończy już rywalizacji. Decyzją menadżera, ich udział się zakończył, a wszystkie mecze do końca sezonu będą weryfikowane jako walkowery. Nieoczekiwanie problemy dopadły w tej serii zespół Sportmossimo.pl Grabówka, i Westovia Okna Pawłowski otrzymała darmowe punkty bez wyjścia na parkiet. Grupa Azoty PROREM zremisowała 2:2 z Topicarem Auto Części. Wydawało się, że wynik meczu ustalił Albert Stolarz, ale Marcel Tyl i Jacek Malisz odwrócili losy pojedynku. Do stanu 2:2 doprowadził Szczepan Kogut.

Kolejne spotkania w ekstraklasie Tarnowskiej Ligi  Futsalu Pawłowski Sport zaplanowano na 24 lutego.

19.02.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |