Tiger Tarnów Mistrzem Małopolski

W Krakowie rozegrano w weekend Mistrzostwa Małopolski w boksie. Rywalizowano w kategorii kadetów, młodzików, juniorów i seniorów. Pięściarze Tigera Tarnów wywalczyli w klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce.

Od 22 do 23 lutego w Krakowie rozgrywane były Mistrzostwa Małopolski w boksie. Bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci Tigera Tarnów, którzy kolejny raz z rzędu wywalczyli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.
Na najwyższym stopniu podium stanęli: Justyna Bednarek (kadetka 50 kg), Jakub Subocz (młodzik 44,5), Patrycja Bednarek (kadetka 57 kg), Kacper Ciureja (kadet 57 kg), Kewin Rybakowski (kadet 80 kg), Krystian Krajewski (kadet 80+), Gracjan Ciureja (junior 49 kg), Bartosz Koszyk (junior 52 kg), Al Naser Adnan (senior 75 kg). Srebrne medale wywalczyli Maciej Basta (junior 56 kg), Michał Bednarek (młodzik 50 kg) i Klemens Szczepaniak (senior 81 kg). Brązowe medale zdobyli : juniorka Paulina Bednarek i Bruno Potok (junior 81 kg). W narożniku sekundowali zawodnikom Józef Sadko, Grzegorz Basta i Piotr Biś
Na mistrzostwach zabrakło Kingi Misiaszek, która  obecnie przebywa w Wiśle na zgrupowaniu kadry juniorek.