Projekt Kili w kadrze

 Galeria przy ulicy Bema 20 w Tarnowie zaprasza 14 marca na wernisaż wystawy zdjęć Karoliny Mochylskiej, wykonanych podczas wyprawy na Kilimandżaro. O motywacji, przygotowaniach i samej wyprawie, podczas wernisażu opowiadać będzie autorka.

 

Karolina Mochylska i galeria przy ulicy Bema 20 w Tarnowie zapraszają 14 marca o godzinie 18.00  na wernisaż wystawy zdjęć z wyprawy na najwyższy szczyt Afryki, Kilimandżaro, połączony ze spotkaniem z autorką i prezentacją filmów z wyprawy. Karolina opowie też o motywacjach, przygotowaniach i samej wyprawie, nazywanej Projektem Kili. Karolina Mochylska przeszła rok temu skomplikowaną operację kręgosłupa, po której na nowo musiała uczyć się chodzić. Wtedy też postanowiła, że jeżeli uda się jej powrócić do zdrowia, to zdobędzie Kilimandżaro. W rok po operacji, na zakończenie swej walki o powrót do zdrowia, dokonała tego, o czym marzyła i co postanowiła zrobić. A dokonała tego dzięki swej determinacji, którą dostrzegło i wsparło wiele osób. Wstęp na wernisaż wolny.

13.03.2019
Komentarze:
Janek: 13.03.2019
Hmm ciekawy jestem ile kosztowała ta „zachcianka”??I co dobrego z tego wynikło.Jakoś nie poczułem się lepiej z faktu pokazania fotki tarnowian na tej górce!!
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |