Absolwenci w BWA

 Zespół Szkół Plastycznych w Tarnowie i Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie zapraszają 20 marca na kolejne spotkanie z absolwentami „Plastyka”. Tym razem gośćmi spotkania będą Agnieszka Pindera i Bartłomiej Bałut.

Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie we współpracy z tarnowskim Zespołem Szkół Plastycznych zapraszają 20 marca o godzinie 17.45 na trzecie spotkanie z absolwentami „Plastyka”. Projekt obejmuje pokazy, wystawy i prezentacje a koncepcja spotkania zakłada przedstawienie dwóch indywidualności – interesujących młodych ludzi osiągających sukcesy artystyczne i komercyjne. To zderzenie wyboru różnych dróg kariery zawodowej, gdzie punktem wyjścia stała się tarnowska szkoła. Celem projektu jest akcja promowania absolwentów, którzy prezentując swoje działania potwierdzają, że pracując osiągają efekty i dążąc do celu odnoszą sukces. Przedstawiamy absolwenta jako dojrzałą, kreatywną osobę, której decyzje i osiągnięcia mają źródło w Liceum Plastycznym. Ważnym aspektem akcji jest ukazanie procesu oraz dzielenie się doświadczeniami wyniesionymi z pracowni szkoły średniej w kontynuacji z dalszym kształceniem i pracą zawodową.

Tym razem bohaterami spotkania będą Agnieszka Pindera,teoretyczka sztuki współczesnej, aktualnie związana z Muzeum Sztuki w Łodzi oraz Bartłomiej Bałut, adiunkt na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyrektor Instytutu Sztuki PWSZ w Tarnowie.

Spotkanie odbędzie się w Pałacyku Strzelecki. Na uczestników spotkania czekają upominki – wydawnictwa związane z działalnością gości. Wstęp Wolny

 

 

20.03.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |