Szachiście charytatywnie

 Do udziału w Charytatywnym Turnieju Szachowym, który odbędzie się 31 marca, zaprasza Międzyszkolny Uczniowski Klub Szachowy "Jordan" w Zakliczynie. Podczas turnieju zbierane będą datki na leczenie i rehabilitację Marka Słowińskiego, szachisty, który walczy z poważną chorobą.

 

Międzyszkolny Uczniowski Klub Szachowy "Jordan" w Zakliczynie zaprasza 31 marca na Charytatywny Turniej Szachowy, którego celem jest zbiórka środków na leczenie i rehabilitację Marka Słowińskiego - szachisty, lubianego członka zakliczyńskiej rodziny szachowej. Marek od trzech lat walczy z poważną chorobą – stwardnieniem zanikowym bocznym (SLA).

Podczas turnieju obowiązywał będzie system rozgrywek szwajcarski kontrolowany, na dystansie 17-19 rund tempem P-5.

Najlepszy zawodnik otrzyma rzeźbę skoczka szachowego wykonaną przez Kazimierza Świerczka – szachistę MUKS Jordan. Za zajęcie II i III miejsca w kategorii Open oraz I, II i III miejsca w kategorii Junior i Kobiety, przewidziano Puchary. Specjalne Puchary przypadną dla najlepszego zawodnika z gminy Zakliczyn oraz najmłodszego i najstarszego uczestnika. Ponadto rozlosowanych zostanie czterdzieści nagród rzeczowych.

Organizator zapewnia uczestnikom turnieju ciepłe napoje oraz przekąski. Turniej rozpocznie sie o godzinie 10.00 w szkole podstawowej w Zakliczynie przy ulicy Malczewskiego 56. Zgłoszenia do turnieju przyjmuje Paweł Bober – Prezes MUKS Jordan w Zakliczynie, telefonicznie pod nr 888 630 480 lub e-meilem na adres : pabloo13@vp.pl . Zapisy do udziału w turnieju przyjmowane będą także w dniu zawodów do godz. 9.30.

Wpisowe: 10 zł – juniorzy; 20 zł seniorzy – całość zostanie przekazana na rzecz Marka Słowińskiego 

25.03.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |