Ożywianie tradycji w CSM

 Na zajęcia w ramach Laboratorium Artystycznego "Mini Lab" zaprasza dzieci od 5.roku życia Centrum Sztuki Mościce. „Ożywić tradycję” to dwa dni zajęć, podczas których dzieci wykonywać będą stroiki i pisanki wielkanocne.

 

Na warsztaty „Ożywić tradycję” przygotowane w ramach Laboratorium Artystycznego "Mini Lab" zaprasza dzieci i młodzież Centrum Sztuki Mościce. Warsztaty tematycznie związane będą z Wielkanocą. Wielkanoc to bez wątpienia jedne z najbardziej radosnych świąt. Nic więc dziwnego, że towarzyszy im wyjątkowa oprawa, barwna, ciepła, przepełniona radością. Jajka, kurczaczki, zajączki i kwiaty to najczęściej spotykane dekoracje na Wielkanoc. Można je ustawiać pojedynczo lub wykorzystywać do tworzenia stroików, wianków i wiązanek. Podczas zajęć, uczestnicy poszukają ciekawych inspiracji i przygotują własnoręcznie stroiki na wielkanocny stół, które zabiorą  do domu. Dowiedzą się też, skąd wzięło się malowanie oraz jakie są techniki zdobienia pisanek. Każdy uczestnik stworzy pisanki, które będą piękną ozdobą w wielkanocnym koszyczku oraz na wielkanocnym stole.

Warsztaty odbędą się w dwóch terminach:  4 kwietnia w godzinach 16.30 – 18.00  wykonywane będą stroiki wielkanocne, a 11 kwietnia od 16.60 do 17.30 – pisanki.

Cena warsztatów – 35 złotych (materiały do wykonania warsztatów wliczone w cenę).

Miejsca rezerwować można pod nr tel. 535 550 070 (od poniedziałku do piątku w godz. (8.00 - 16.00) lub mailowo: a.banach@csm.tarnow.pl

 

26.03.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |