Na Przełaj – dla Zbyszka

 To będzie już szósty koncert charytatywny zespołu Na Przełaj z Szynwałdu. W najbliższą sobotę, 13 kwietnia, w kościele parafialnym NMP Szkaplerznej w Szynwałdzie zespół zagra dla Zbigniewa Guzego. Koncertowi patronuje Marcin Kiwior Wójt Gminy Skrzyszów.

 

W najbliższą sobotę 13 kwietnia, w kościele parafialnym pw. NMP Szkaplerznej w Szynwałdzie odbędzie się koncert pasyjny Nadzieja Nigdy Nie Umiera. Koncert odbędzie się pod patronatem Marcina Kiwiora Wójta Gminy Skrzyszów i będzie już szóstym koncertem charytatywny w wykonaniu zespołu  Na Przełaj, którego założycielem i liderem jest Marek Stańczyk. Tym razem fundusze zebrane podczas koncertu zostaną przekazane na dalsze leczenie i rehabilitację Zbigniewa Guzego.
Zbigniew Guzy – nauczyciel, dziennikarz, wieloletni pracownik Urzędu Gminy w Skrzyszowie, a w ostatnim czasie Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie. Zajmował się organizacją oraz prowadzeniem imprez kulturalnych, sportowych i kościelnych. Niestety, wskutek skomplikowanej operacji usunięcia krwiaka mózgu, którą przeszedł w październiku ubiegłego roku, Zbigniew Guzy pozostaje w śpiączce wegetatywnej. Dzięki zebranym funduszom będzie można wspomóc Zbyszka w walce o zdrowie i odzyskanie sprawności. Bo nadzieja nigdy nie umiera...

11.04.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |