Singin’ Birds na inaugurację

 W niedzielę, 14 kwietnia Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej zaprasza na koncert inaugurujący tegoroczny sezon. Podczas wieczoru wystąpi Singin’ Birds, barwne trio wokalne z wielkimi retro przebojami.

 

Na inaugurację sezonu koncertowego, Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej zaprasza w niedzielę, 18 kwietnia. O godzinie 18.00, w Sali Koncertowej Stodoła zaprezentuje sie zespół Singin’ Birds, pierwszy polski zespół nawiązujący do amerykańskiej tra­dycji muzycznej z I połowy XX wieku, czyli swingujących grup wokalnych śpiewających w bliskiej harmonii. „Ćwierkający” w retro stylu zespół tworzy trio: Dominika Kasprzycka-Gałczyńska, Joanna Czarkowska i Dominika Dulny. O instrumentalną oprawę dbają: pianista Marcin Piękos, kontrabasista Jacek Kaliszewski, perkusista Marcin Marcel Piszczorowicz. Łączą oni muzyczny profesjonalizm ze świetną zabawą i humorem, a także oferują niezwykle różnorodny repertuar od porywającego swingu, przez przekorne country i zabawnego rock and rolla, aż po nastrojowe ballady. Tchną nowe życie w perełki muzyczne, które dawno odeszły już do lamusa, jak i dodają nutkę czarno-białego smaku do najnowszych hitów, a także tworzą własne, niepowtarzalne piosenki.

Bilety w cenie 30 zł są do nabycia w Dworze Paderewskiego w Kąśnej Dolnej od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 lub on-line za pośrednictwem strony  www.centrumpaderewskiego.pl

 

12.04.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |