Serca na odwyku

 Centrum Sztuki Mościce zaprasza 14 kwietnia na broadwayowski hit komediowy „Serca na odwyku". Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie to historia, w której bohaterowie udowadniają, że na miłość nigdy nie jest za późno.

 

Czy zmęczone sobą małżeństwo w słusznym wieku może jeszcze poczuć wzajemną fascynację? Czy kobieta po przejściach zdoła zaufać kolejny raz? I czy w ogóle można tak ważne tematy pokazać w zabawny sposób?. Broadwayowski hit komediowy „Serca na odwyku", napisany przez Murray’a Schisgala - autora scenariusza niezapomnianego filmu „Tootsie” z Dustinem Hofmanem, to historia w której bohaterowie udowadniają, że na miłość nigdy nie jest za późno. A życiu warto dać szansę na szczęście! Wystarczy pokonać stereotypy lub spróbować niekonwencjonalnych metod.

Na spektakl „Serca na odwyku” zaprasza 14 kwietnia o godzinie 19.00 Centrum Sztuki Mościce. Na scenie wystąpią: Cezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Michał Piela.

Bilety w cenie: I sektor - 80 zł (normalny), 70 zł (ulgowy) , II sektor - 55 zł, można kupować w kasie CSM lub on-line, za pośrednictwem strony www.csm.tarnow.pl

12.04.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |