Warownia, smoki, kat i...pierogi – zapraszamy do Inwałdu

 Park Miniatur to miniaturowe budowle, kopie tych najsłynniejszych z całego świata. Warownia to średniowieczny zamek i osada, a także kraina smoków. Jeżeli dodać do tego wszechobecny zapach smakowitych pierogów, majówka może być całkiem udana. Zapraszamy do Parku Rozrywki w Inwałdzie.

 

Długi weekend majowy może być doskonałą okazją do odwiedzenia Parku Rozrywki w Inwałdzie. Po półtorej godziny jazdy, można znaleźć się w świecie budowlanych miniatur czy średniowiecznych klimatów. W tym roku wszystkie atrakcje Parku okraszone będą dodatkowo zapachem smakowitych pierogów. Na dziedzińcu inwałdzkiej Warowni szef kuchni, Andrzej Jordanek, od 27 kwietnia do 5 maja  codziennie serwował będzie pierogowe niespodzianki. Nie zabraknie tradycyjnych polskich przebojów - pierogów z mięsem okraszonych cebulą z boczkiem, pierogów z kapustą i grzybami, pierogów z kaszą gryczaną czy pierogów na słodko z truskawkami lub jagodami, podanych z bitą śmietaną. Dla gości kochających podróże, kuchnia zaproponuje przysmaki z różnych stron Świata : pierogi norweskie z łososiem i serem ricotta, pierogi chińskie z farszem i grzybami shitake, pierogi włoskie z serem feta, bazylią i zieloną pietruszką, pierogi arabskie z migdałami i cynamonem, pierogi ruskie okraszone cebulką.

Weekend majowy to nie tylko kulinarna przygoda. Rodziny będą mogły przy okazji uratować skazańca. Rodzice z dziećmi przejdą przez rycerski obóz szkoleniowy, aby uzyskać magiczne kamienie. Następny etap to zdobywanie zaczarowanych amuletów, bez których nie ma co się pokazywać u srogiego kata. To kat właśnie podejmie ostateczną decyzję o losach biednego skazańca. Dla wszystkich średniowieczne podziękowanie za pomoc. Cała gra oczywiście na wesoło i na pewno każdy poradzi sobie z zadaniem.

Dla osób, które chciałyby wykorzystać kilka majowych, wolnych dni i skorzystać z oferty Parku, mamy zaproszenia do Inwałdu.  Aby je otrzymać, wystarczy na adres: redakcja@tarnowskieinfo.pl przesłać odpowiedź na pytanie: jakie nowości pojawiły się w Parku Miniatur w 2019 roku.

Zaproszenie obejmuje jednorazowe wejście i skorzystanie z atrakcji w Parku Miniatur „Świat Marzeń” oraz Warowni w Inwałdzie w dniach od 27 kwietnia do 5 maja. Pomocne informacje znaleźć można na stronie www.parkminiatur.com

 

 

13.04.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |