Paweł Wójcika i Tomasza Sarniak - zapraszamy

 Wrażliwy twardziel z gitarą. Ciałem z Płocka, duchem z Suwalszczyzny. Śpiewa autorskie piosenki pełne refleksji i niebanalnego humoru. Szczery do bólu - tak w życiu, jak i na scenie.

Centrum Sztuki Mościce zaprasza 27 kwietnia na koncert Pawła Wójcika i Tomasza Sarniaka.


Paweł Wójcik jest zdobywcą nagrody im. Wojciecha Bellona na 48. Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, nagrody publiczności na festiwalu im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja”, laureatem Grand Prix i nagrody publiczności na festiwalu piosenki kabaretowej OSPA w Ostrołęce oraz Grand Prix im. Jonasza Kofty w Międzynarodowym Festiwalu Bardów OPPA w Warszawie. Zaczął tworzyć teksty i muzykę już jako dojrzały, ukształtowany mężczyzna. Szybko okazało się, że trafia w sedno i jak nikt inny potrafi opisać, to o czym wszyscy wiemy, ale nie zawsze potrafimy nazwać. Miał szczęście spotkać na swojej drodze Tomasza Sarniaka, który od początku towarzyszy mu na fortepianie wzmacniając liryczny smak piosenek. Pierwsza płyta, „Piosenki ze szkłem”, ukazała się w maju 2013. Znakomicie przyjęta przez odbiorców, przyspieszyła decyzję o wydaniu następnego zestawu - „Obrazki”, który ukazał się w październiku 2014. To 15 piosenek inspirowanych twórczością lub życiem malarzy, poetów, pisarzy, pieśniarzy, którzy wywarli wpływ na życie i twórczość Pawła Wójcika.

Centrum Sztuki zaprasza na koncert Pawła Wójcika Tomasza Sarniaka 27 kwietnia o godzinie 19.00 na Antresoli. Bilety w cenie 35 zł (normalny), 25 zł (ulgowy) można kupować w kasie CSM lub drogą on-line za pośrednictwem strony www.csm.tarnow.pl .Dla naszych czytelników mamy bezpłatne, dwuosobowe zaproszenie na koncert. Otrzyma je ta osoba, która jako pierwsza przyśle na adres redakcja@tarnowskieinfo.pl maila z tytułem koncertu i numerem swojego telefonu kontaktowego.

 

25.04.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |