Kiedy Króla boli ząb

 Centrum Sztuki Mościce zaprasza na spektakl dla dzieci "Kiedy Króla boli ząb"  Teatru Lalek „Rabcio” z Rabki Zdroju. Przedstawienie odbędzie się 28 kwietnia i przeznaczone jest dla dzieci od lat trzech.

 

Króla boli ząb i nikt nie może mu pomóc: ani kucharz, ani Ochmistrzyni, ani Królowa, ani Kot, ani Damy Dworu... ani nawet Król Teść i Czarnoksiężnik. A tymczasem ból zęba tak dokucza Królowi, że wojna wisi na włosku. Sytuację próbuje ratować Księżniczka, lecz zostaje podejrzana o szpiegostwo i trafia do więzienia. Na dodatek Król zgubił berło a Ochmistrzyni zapowiada, że od pierwszego odchodzi. I kto wie, jakby się to wszystko skończyło, gdyby nie podstęp...i Dentysta.

Na perypetie Króla, którego boli ząb, zaprasza 28 kwietnia o godzinie 15.00 Centrum Sztuki Mościce. Spektakl, w reżyserii Arkadiusza Klucznika i w wykonaniu aktorów Teatru Lalek „Rabcio” z Rabki Zdroju, przeznaczony jest dla dzieci od trzeciego roku życia. Cena biletu: I sektor - 20 zł (dorośli), 18 zł (dzieci), II sektor - 15 zł. Bilety kupować można w kasie CSM oraz drogą on-line za pośrednictwem strony  www.csm.tarnow.pl

 

27.04.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |