Pierwsze punkty szczypiornistów

W drugiej kolejce rozgrywek II ligi piłki ręcznej pierwsze punkty wywalczyli szczypiorniści tarnowskiej Unii. Tarnowianie pokonali na własnym parkiecie ekipę Polonici Kielce 25:18. Unia z dorobkiem dwóch punktów zajmuje obecnie w tabeli piątą lokatę.

Pierwsze punkty w II lidze piłki ręcznej wywalczyła drużyna Unii Tarnów. Tarnowianie pokonali u siebie zespół Polonica Kielce 25:18, prowadząc do przerwy 16:8. Pierwsze bramki w tym meczu zdobywali gospodarze, w pewnym momencie jednak gościom udało się wyjść na prowadzenie 3:2. Później dominowali już zawodnicy Unii. Po kwadransie gry tarnowianie prowadzili czterema bramkami, a pod koniec pierwszej połowy ich przewaga urosła do ośmiu goli. Po przerwie goście odrobili część strat, doprowadzając do rezultatu 21:17, w końcówce jednak wygrana Unii nie była ani przez moment zagrożona.

Unia Tarnów – Polonica Kielce 25:18 (16:8)
Bramki Dla Unii: Kras 7, Gąsior 4, Sztorc 4, Bieś 3, Olszewski 2, Podsiadło 2, Dudzik 1, Hudzik 1, Tokarski 1