Tiger z medalami

W Ostrowcu Świętokrzyskim zakończyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych. Sukcesem może pochwalić się reprezentacja Tigera Tarnów, przywożąc jeden złoty i trzy brązowe medale.

Sukcesem dla reprezentantów klubu bokserskiego  Tiger Tarnów  zakończyła się, trwająca tydzień, Ogólnopolska  Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych, rozgrywana w Ostrowcu Świętokrzyskim. Złoty medal i tytuł Mistrza Polski Kadetów wywalczył Kacper Ciureja, brązowe medale zdobyli: Justyna Bednarek, Patrycja Bednarek i Krystian Krajewski, a na  piątym punktowanym miejscu uplasował się Kewin Rybakowski. Kolejny rok z rzędu Tiger Tarnów uplasował się bardzo wysoko w klasyfikacji drużynowej. W narożniku sekundowali trenerzy Józef Sadko i Grzegorz Basta.

Wyniki walk ćwierćfinałowych z udziałem reprezentantów Tigera:
57 kg - Kacper Ciureja (Tiger) vs Emil Apresyan ( CWZS Zawisza Bydgoszcz, 5-0
75 kg - Kevin Rybakowski (Tiger) vs Kacper Parada (BKS Skorpion Szczecin)0-5
80 kg - Krystian Krajewski(Tiger)  vs Tymoteusz Cieślik (RKB Boxing Rado 5-0
Wyniki walk półfinałowych:
50 kg - Justyna Bednarek ( Tiger ) vs Julia Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz) 0-5
57 kg - Patrycja Bednarek ( Tiger ) vs Wiktoria Woźniak (GKS Łokietek Brześć Kujawski) 1-4
57 kg - Kacper Ciureja ( Tiger) vs Nikodem Bujalski (KSW Tygrys Elbląg)  RSC I runda wygrywa Ciureja
80 kg - Krystian Krajewski (Tiger) vs Dawid Brzeziński (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) 0-5

Finał: 57 kg - Kacper Ciureja (Tiger) vs Jakub Sulęcki (Legionowska Akademia. Sportów Walki ) 4-1.