Waldemar Malicki dla Via Spei

 Waldemar Malicki, mistrz muzycznego żartu, wystąpi 10 czerwca w Centrum Sztuki Mościce. W koncercie, z którego dochód przeznaczony będzie na wsparcie budowy hospicjum Via Spei, artyście towarzyszyć będzie znakomita wiolonczelistka Małgorzata Krzyżanowicz.

 

Waldemar Malicki, mistrz muzycznego żartu i obdarzony niezwykłym poczuciem humoru jeden z najbardziej wszechstronnych polskich pianistów, wystąpi 10 czerwca o godzinie 18.00  w Centrum Sztuki Mościce. Artyście towarzyszyć będzie znakomita wiolonczelistka Małgorzata Krzyżanowicz. Podczas koncertu zaprezentowane zostaną najsłynniejsze utwory muzyki klasycznej, a ich wykonanie przez charyzmatycznego wirtuoza i czarującą wiolonczelistkę, gwarantuje doskonałą zabawę. Całkowity dochód z przekazanych datków i darowizn zostanie przeznaczony na realizację prac wykończeniowych w budynku hospicjum Via Spei. Dzięki wsparciu darczyńców do tej pory udało się zrealizować już około 75% budowy. Aktualnie trwa układanie płytek ceramicznych w pomieszczeniach, następnie planowane są kolejne prace wykończeniowe, ocieplenie budynku i wykonanie tynków zewnętrznych.  Aby zakończyć budowę, jej inicjator, Fundacja Kromka Chleba nadal pozyskuje darowizny finansowe i materiałowe, 1% podatku, organizuje wydarzenia charytatywne, prowadzi zbiórki publiczne. Koncert Waldemara Malickiego będzie kolejnym już koncertem charytatywnym.

Karty wstępu dostępne od będą od 17 maja w cenie nie niższej niż 60  i 70 złotych, w zależności od miejsca. Można je kupować Hotelu-Restauracji Bristol w Tarnowie przy ulicy Krakowskiej 9 i w biurze Fundacji Kromka Chleba Pl. Kazimierza Wielkiego 5. Rezerwacja miejsc przyjmowana jest pod nr tel. 14 656 02 36 lub drogą on-line rezerwacja@kromkachleba.pl

 

 

07.06.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |