Kokocz zaprasza na piknik

 Jest enklawą rzadkich gatunków roślin i zwierząt, a usytuowana na szczycie platforma widokowa pozwala podziwiać przepiękną panoramę okolicy. Kokocz, wzniesienie, którego wierzchołek położony jest w Woli Lubeckiej, zaprasza 15 czerwca na piknik.


W sobotę, 15 czerwca o godzinie 15.00 rozpocznie się piknik na górze Kokocz. Kokocz to wzniesienie na Pogórzu Ciężkowickim, pomiędzy Wolą Lubecką na południu, a Zwiernikiem na północy. Wierzchołek wzniesienia położony jest w Woli Lubeckiej. Kokocz posiada niezwykłe walory krajobrazowe i turystyczne. Z tego wyjątkowego miejsca na mapie regionu tarnowskiego można podziwiać wspaniałą panoramę we wszystkich kierunkach świata.

W programi pikniku znajdą się występy taneczne i koncerty kapel. Przez cały czas trwania imprezy będzie miała miejsce degustacja potraw regionalnych i tradycyjnych przygotowanych przez koła gospodyń. Podziwiać będzie można też wystawy rękodzieła artystycznego, skorzystać z małej gastronomii, a na najmłodszych uczestników czekać będzie plac zabaw. Dodatkową atrakcją będzie przelot samolotu Aeroklubu Podhalańskiego z niespodzianką. O godzinie 19.00 rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem Dysonans. Organizatorami wydarzenia są: Sołectwo Wola Lubecka, Sołectwo Lubcza, OSP Wola Lubecka, OSP Lubcza, Szkoła Podstawowa w Woli Lubeckiej, Zespół Szkół w Lubczy, Ośrodek Kultury w Ryglicach. Patronat honorowy objęli - Starosta Tarnowski Roman Łucarz i Burmistrz Ryglic Paweł Augustyn.

 

11.06.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |