Utrudnienia na alei Solidarności

 W czwartek 13 czerwca, wystąpią utrudnienia w ruchu na alei Solidarności w Tarnowie. Na odcinku od skrzyżowania z ulicą Klikowską do przejścia dla pieszych przy urzędzie skarbowym prowadzone będą prace drogowe.

 

W czwartek, 13 czerwca, drogowcy będą frezować nawierzchnię remontowanego odcinka alei Solidarności. W związku z prowadzonymi pracami wystąpią utrudnienia w ruchu. Jak zapewnia tarnowski magistrat, prace zostaną przeprowadzone poza godzinami największego ruchu. Obejmą fragment alei Solidarności od skrzyżowania z ulicą Klikowską do przejścia dla pieszych przy urzędzie skarbowym. Samo skrzyżowanie z Klikowską nie będzie frezowane.  Pierwszy etap prac rozpocznie się o godzinie 8.00 i potrwa do 14.00, drugi zaplanowano od godziny 16.00 do 22.00 lub dłużej, jeżeli zajdzie taka potrzeba, po to, aby skończyć pracę w ciągu jednego dnia.

Frezowanie starej, zniszczonej nawierzchni alei Solidarności jest konieczne, aby móc zastąpić ją nową. Praca maszyny frezującej i spory ruch pojazdów ciężarowych, odwożących zebrany z jezdni materiał na plac składowy przy ulicy Komunalnej, spowolnią przejazd. Wystąpić mogą także utrudnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej. Kierowcy proszeni są o zwracanie uwagi na zmiany w organizacji ruchu, w tym na dodatkowe znaki drogowe, które zostaną ustawione na remontowanej ulicy. Ruchem będą kierowały uprawnione do tego osoby.

 

12.06.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |