Wakacyjne Warsztaty Wokalne w TCK

 Wakacyjne Warsztaty Wokalne to nowa propozycja dla tych, którzy chcą się rozwijjć, sprawdzić swoje możliwości oraz otrzymać ogromną porcję motywacji do pracy ze swoim głosem. Zajęcia będą się odbywały w Tarnowskim Centrum Kultury w lipcu i sierpniu, a zapisy ruszają 10 lipca.

 

Na Wakacyjne Warsztaty Wokalne zaprasza w lipcu i sierpniu Tarnowskie Centrum Kultury. W ramach warsztatów uczestnicy wezmą udział w cyklu zajęć grupowych i indywidualnych. Zajęcia będą się odbywały w Tarnowskim Centrum Kultury w lipcu i sierpniu, a pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 15 lipca. Zapisy ruszają od 10 lipca. Warsztaty adresowane są dla osób powyżej 13 roku życia a ich program obejmuje 5 godzin zajęć grupowych i 5 godzin zajęć indywidualnych. Sławek Ramian poprowadzi zajęcia wokalne, podczas których zaprezentuje techniki i ćwiczenia przeznaczone dla konkretnych osób. Wspólnie z Grzegorzem Gawlikiem każdy z uczestników wybierze utwory, na których będzie pracował i które podczas warsztatów zostaną zinterpretowane i zaaranżowane na nowo. Ostatnim etapem warsztatów będą indywidualne zajęcia z akompaniatorem, Piotrem Niedojadło. W ten sposób każdy z uczestników ukończy warsztaty ze swoją własną, wypracowaną wersją piosenki.

Sławomir Ramian - pochodzący z Tarnowa muzyk, wokalista, pedagog wokalny Natural Voice Perfection Institute w Krakowie, instruktor w klasie wokalu SM Rock w Tarnowskim Centrum Kultury, laureat “Szansy na Sukces”, “Bitwy na głosy”, “The Voice of Poland IV”, posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów wokalnych, wcześniej w cyklu “Sing&Record” we współpracy z Tarnowskim Centrum Kultury, obecnie tworząc grupę StarNowa, we współpracy z Teatrem im. Ludwika Solskiego w Tarnowie..

Grzegorz Gawlik - kompozytor, autor tekstów, znakomity pedagog, polonista, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą uzdolnioną artystycznie.  Piosenki jego autorstwa cieszą się wielkim uznaniem środowiska muzycznego w całym kraju, a “Piosenka Róży” z musicalu “Mały Książę” zdobyła wielomilionową rzeszę fanów na kanale YouTube.

Piotr Niedojadło - pianista, kompozytor, instruktor warsztatów teatralnych, nauczyciel instrumentów klawiszowych w SM Rock w Tarnowskim Centrum Kultury.  Od lat związany z tarnowskim teatrem. Współtwórca muzycznego spektaklu „Disco- Solski”, aranżer utworów oraz autor udźwiękowienia  spektaklu „Ikebana.

Koszt uczestnictwa w warsztatach – 350 złotych. Zapisy prowadzone są w TCK – tel. 14 688 88 88 lub osobiście.

 

10.07.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |