Mania Pomagania

 Igorowi, Wiktorii, Elenie i Danielowi dedykowana będzie tegoroczna Mania Pomagania. Każdy, kto pojawi się 13 lipca w Koszycach Małych, może pomóc chorym dzieciom. Na wszystkich czekać będzie mnóstwo atrakcji oraz koncert   Andre i gwiazdy wieczoru Sławomira.

 

Gmina Tarnów i Radio RDN Małopolska zapraszają w najbliższą sobotę na siódmą edycję wydarzenia charytatywnego Mania Pomagania. Każdy, kto pojawi się na boisku w Koszycach Małych, pomoże czwórce chorych dzieci – bliźniakom Igorkowi i Wiktorkowi oraz rodzeństwu - Elence i Danielkowi. Na wszystkich czeka w tym dniu mnóstwo atrakcji, z koncertami Andre i gwiazdy wieczoru Sławomira.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.00 sportowymi zmaganiami. Następnie rozpoczną się koncerty orkiestr dętych oraz młodych talentów z gminy Tarnów. W akcję włączyły się miejscowe społeczności. Szkoły przygotowały ciasta domowego wypieku, będzie można zakupić też staropolski bigos, zmierzyć ciśnienie, wziąć udział w licytacjach charytatywnych czy konkursie z nagrodami. Na scenie pojawi się Andre oraz gwiazda wieczoru Sławomir.

Każda złotówka zebrana w trakcie wydarzenia zostanie przeznaczona dla czwórki chorych dzieci z terenu gminy Tarnów. Mowa o trzyletnich bliźniakach – Igorku i Wiktorku z Woli Rzędzińskiej oraz o braciszku i siostrzyce z Zawady – czteromiesięcznej Elence i dwuletnim Danielku. Dzięki zebranym środkom, możliwa będzie kosztowna rehabilitacja, leczenie i wizyty u specjalistów. - W tym dniu najważniejsza będzie pomoc. Zapraszamy wszystkich ludzi dobrego serca, by włączyli się w kolejną edycję Manii Pomagania, wspierając chore dzieci – mówi wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł.

 

11.07.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |