Dorota Osińska z zespołem

 Finalistka II edycji programu The Voice of Poland, Dorota Osińska, wystąpi w Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej w sobotni wieczór, 13 lipca. Artystka zaprezentuje m.in. autorskie piosenki w fantastycznych aranżacjach.

 

13 lipca o godzinie o godzinie 18.00, w Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej wystąpi Dorota Osińska, finalistka II edycji programu The Voice of Poland.

Dorota Osińska ukończyła andragogikę i animację kulturalną na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2003 roku jest aktorką warszawskiego Teatru Rampa. Ma na koncie setki zagranych koncertów i spektakli, liczne cenne nagrody muzyczne i teatralne, współpracę z największymi osobowościami ze świata kultury w Polsce i na świecie.  Ostatnim dużym wydarzeniem jest spektakl „Eva” w reżyserii Joanny Szczepkowskiej, w którym Dorota wcieliła się w rolę legendarnej, amerykańskiej piosenkarki Evy Cassidy. W Kąśnej artystka wystąpi z zespołem, prezentując między innymi autorskie piosenki w fantastycznych aranżacjach.  Bilety w cenie 30 złotych są do nabycia online lub w Dworku Paderewskiego od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00. Autokar do Kąśnej, organizowany dla tarnowskich melomanów, wyjedzie sprzed Teatru im. Ludwika Solskiego o godzinie 16.30. Cena przejazdu w obie strony to 10 złotych.

 

 

12.07.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |