Był Sobie Blues

 Po lipcowym Jazzowym Rynku, w sierpniu do Tarnowa zawita blues. Lubiany festiwal Był Sobie Blues, inicjatywa Wojtka Klicha, rozpocznie się 1 sierpnia. Oprócz koncertów plenerowych, które odbywać się będą w amfiteatrze, sympatyków bluesa czeka jeszcze jam sessions przy Rynku 9.

 

Do Tarnowa znów zawita blues. Wszystko za sprawą znanego i lubianego festiwalu Był Sobie Blues, który rozpocznie się 1 sierpnia. Wzorem lat ubiegłych zaplanowano zarówno koncerty plenerowe jak i klubowe. W tym roku inicjator wydarzenia, tarnowski muzyk - Wojtek Klich, do udziału w festiwalu zaprosił: Łukasza Wiśniewskiego & Piotra Grząślewicza, Drum Syndrome, Łukasza Jemiołę, Sosnowskiego, Hard Rockets Trio, Macieja Miecznikowskiego, Riffertone, BlackJob i Highway.

Formuła letnich spotkań z bluesem jest podobna do tej sprzed roku. Wszystkie koncerty plenerowe odbywając się będą w Amfiteatrze Letnim. W czwartki zaplanowano koncerty kameralne tzw. „Sam na sam z bluesem”. W piątki natomiast będzie głośniej i energetyczniej. Na najwytrwalszych sympatyków bluesa czeka jeszcze jam sessions. Na te koncerty organizatorzy zapraszają do Rynku 9 (dawne Piano). Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny.


W programie:

1 sierpnia, godzina 20.00 - Sam na sam z bluesem: Łukasz Wiśniewski & Piotr Grząslewicz

2 sierpnia, godzina 19.00 - Drum Syndrome, Łukasz Jemioła (Retro Blues)

8 sierpnia, godzina 20.00 - Sam na sam z bluesem: Sosnowski

9 sierpnia, godzina 19.00 - Hard Rockets Trio, Wojciech Klich & Maciej Miecznikowski

15 sierpnia, godzina 20.00 -  Sam na sam z bluesem: Riffertone

16 sierpnia, godzina 19.00 – BlackJob, Highway

30.07.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |