Dobry czas musi trwać

 Na terenach sportowo-rekreacyjnych „Kamieniec” w Zakliczynie w ubiegłą niedzielę odbył się piknik rodzinny, zorganizowany przez Prawo i Sprawiedliwość. Uczestniczyła w nim premier Beata Szydło, obecnie poseł Parlamentu Europejskiego.

 

- Żyje się coraz lepiej, a władza dba o ludzi. Nie można stracić tego, co udało się osiągnąć w ostatnich czterech latach, dobry czas dla Polski musi trwać – takie opinie usłyszeć można było podczas pikniku rodzinnego, zorganizowanego przez Prawo i Sprawiedliwość na terenach sportowo-rekreacyjnych „Kamieniec” w Zakliczynie. W imprezie uczestniczyła premier Beata Szydło, obecnie poseł Parlamentu Europejskiego. Dla uczestników pikniku organizatorzy przygotowali sporo atrakcji. Występowały zespoły artystyczne, grała kapela ludowa, była strefa zabaw i smakołyki dla dzieci, a Koła Gospodyń Wiejskich częstowały ciastami, różnorodnymi daniami oraz karkówką i kiełbaskami z grilla.

Według organizatorów, niezwykle serdecznie powitana została premier Beata Szydło, która rozmawiała i chętnie robiła zdjęcia z uczestnikami imprezy oraz rozdawała autografy. Wręczyła także medale i upominki uczestnikom piłkarskiego turnieju trampkarzy, który odbył się na terenie ośrodka sportowo-rekreacyjnego.

W swoim wystąpieniu Beata Szydło mówiła, że właśnie w takich miejscowościach jak Zakliczyn, które przez wiele lat były zapomniane, gdzie zamykano posterunki policji, likwidowano szkoły, ośrodki zdrowia i komunikację publiczną, ludzie podkreślają, że „zmieniło nam się na lepsze”. - Dzisiaj, po blisko czterech latach, mogę powiedzieć, ze dotrzymaliśmy słowa. Pokazaliśmy, że to, co niektórzy uważali za niemożliwe, stało się możliwe. Jeśli konsekwentnie realizuje się program, jeśli ma się pomysł, ale przede wszystkim robi się to wspólnie z mieszkańcami, z Polakami to można naprawdę bardzo dużo osiągnąć i bardzo dużo zrobić – przekonywała.

Zwróciła uwagę, że programy społeczne, które wprowadził rząd PiS stały się również programami prorozwojowymi i to jest pewien fenomen, o którym dzisiaj już bardzo głośno mówi się w Europie. - Polska szybko i dynamicznie się rozwija, jest bezpiecznym krajem o stabilnej gospodarce, a to wszystko powoduje, że są dobre perspektywy na przyszłość – stwierdziła premier. – Podczas jesiennych wyborów parlamentarnych podejmiemy decyzję, czy wprowadzone przez rząd PiS zmiany po 2015 roku będą kontynuowane. Chcemy was prosić: zaufajcie nam i tym razem, pozwólcie nam kontynuować razem z wami ten program dobrych reform dla Polski. Pozwólmy, aby trwał ten dobry czas dla Polski.

Na pikniku rodzinnym w Zakliczynie obecna była także marszałek Anna Pieczarka z Zarządu Województwa Małopolskiego, która będzie liderem listy PiS w tarnowskim okręgu wyborczym. Uczestniczyli w nim również wiceminister zdrowia Józefa Szczurek-Żelazko oraz posłowie Michał Wojtkiewicz i Wiesław Krajewski.

 

06.08.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |