Millenium Studio – „Pamiątki Claire Darling”

 Kino „Millenium” w Tarnowie zaprasza na kolejny seans z cyklu Millenium Studio. 19 sierpnie zaprezentowany zostanie francuski komediodramat „Pamiątki Claire Darling”, z udziałem Catherine Deneuve i Chiary Mastroianni. Projekcja rozpocznie się o godzinie 20.30. Bilety kosztują 10 złotych.

 

Historia zaczerpnięta z kart bestsellerowej powieści Lyndy Rutledge rozpoczyna się pierwszego dnia lata i zarazem ostatniego dnia życia Claire Darling. A przynajmniej tak się ekscentrycznej matronie wydaje...

W związku z powyższym Claire wystawia cały swój dobytek na trawniku przed domem. Wśród przedmiotów są drogocenne antyki i bezcenne rodzinne pamiątki. Podczas gdy horda sąsiadów i ciekawskich przechodniów przejmuje te zabytki za kilka groszy, każdy obiekt odzwierciedla tragiczne i ekstrawaganckie życie Claire Darling...

Na kolejny seans z cyklu Millenium Studio zaprasza 19 sierpnia o godzinie 20.30 kino „Millenium” w Tarnowie. Bilety na projekcje kosztują 10 złotych.

W filmie już po raz dwunasty spotykają się przed kamerą dwie ikony francuskiego kina: Catherine Deneuve i jej córka Chiara Mastroianni.

 

Pamiątki Claire Darling

komediodramat, Francja, 2018

Reżyseria: Julie Bertuccelli

Scenariusz: Julie Bertuccelli, Sophie Fillières

Zdjęcia: Irina Lubtchansky

Obsada: Catherine Deneuve, Chiara Mastroianni, Alice Taglioni, Laure Calamy, Samir Guesmi

Czas trwania: 94 min.

19.08.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |