Szczypiorniści odkrywają karty

 W najbliższy piątek, 23 sierpnia w hali sportowej PWSZ w Tarnowie odbędzie się prezentacja superligowej drużyny piłki ręcznej Grupa Azoty Tarnów. Kibice będą mogli nie tylko poznać wszystkich zawodników, ale także z nimi porozmawiać lub zrobić sobie zdjęcie.

 

W piątek, 23 sierpnia, zaprezentowana zostanie oficjalnie drużyna piłki ręcznej Grupa Azoty Tarnów. Jak zapowiadają organizatorzy, tarnowscy szczypiorniści, wzorem największych klubów sportowych, zaprezentują się w wyjątkowym anturażu, a kibice będą mogli poznać wszystkich zawodników, reprezentujących Tarnów w PGNiG Superlidze. Po oficjalnej prezentacji będzie czas na wspólne zdjęcia
i rozmowy. - Niezwykle miło mi zaprosić fanów piłki ręcznej na prezentację naszej drużyny – mówi Krzysztof Mogielnicki, dyrektor sportowy klubu. – Organizujemy wydarzenie, jakiego jeszcze w Tarnowie nie było. Będzie moc! Impreza odbędzie się w hali sportowej PWSZ w Tarnowie o godzinie 19.00. Wszyscy kibice, chcący uczestniczyć w wydarzeniu, proszeni będą przy wejściu o dobrowolną wpłatę pieniężną na fundację „Zmieńmy Świat” pomagającą porzuconym zwierzętom.

 

21.08.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |