Szczypiorniści pod szyldem Grupy Azoty

 Grupa Azoty Tarnów – taką nazwę nosić będzie drużyna tarnowskich szczypiornistów, rozpoczynająca swój pierwszy sezon zmagań w PGNiG SuperLidze. Taki zapis zawiera aneksu do umowy pomiędzy Stowarzyszeniem Piłki Ręcznej w Tarnowie a Grupą Azoty. Zgodnie z zapisami umowy, dotychczasowa współpraca pomiędzy stronami została przedłużona do 30 czerwca 2021 roku, a Grupa Azoty, oprócz tytułu Głównego Partnera, stała się także Sponsorem Tytularnym tarnowskiego klubu szczypiornistów.

 

23 sierpnia został podpisany aneks do umowy pomiędzy Stowarzyszeniem Piłki Ręcznej w Tarnowie a Grupą Azoty, w myśl którego drużyna tarnowskich szczypiornistów rozpoczynająca swój pierwszy sezon zmagań w PGNiG SuperLidze. Ponadto, dotychczasowa współpraca pomiędzy stronami została przedłużona do 30 czerwca 2021 roku, a Grupa Azoty, oprócz tytułu Głównego Partnera, stała się także Sponsorem Tytularnym tarnowskiego klubu szczypiornistów. - Podpisany dokument pozwolił nam spełnić wymogi licencyjne stawiane przez PGNiG Superligę
a w szczególności ten dotyczący budżetu gwarantowanego. Jestem niezmiernie szczęśliwy, że tak duża firma, jaką jest Grupa Azoty, dostrzegła naszą ciężką pracę i postanowiła zawrzeć z nami umowę na kolejne dwa sezony
. Jesteśmy dumni, że będziemy reprezentować Tarnów w PGNiG Superlidze piłki ręcznej pod szyldem największego przedsiębiorstwa z naszego miasta i regionu. Grupa Azoty to partner, który pomaga nam się rozwijać, a dla naszego klubu to ogromny zaszczyt zagrać na najwyższym poziomie rozgrywek. Mam nadzieję, że każda zainwestowana złotówka w nasz klub zwróci się wielokrotnie - mówi Janusz Terlecki, prezes Stowarzyszenia Piłki Ręcznej w Tarnowie. W ramach aneksu wszelkie prawa i obowiązki Stowarzyszenia Piłki Ręcznej w Tarnowie przejęła spółka Jaskółka Tarnów, która została założona przez stowarzyszanie, celem spełnienia wymogów licencyjnych.

- Grupa Azoty od lat wspiera tarnowski sport. Zdajemy sobie sprawę, jak liczną grupę stanowią kibice piłki ręcznej w tym mieście. Jesteśmy dumni, że klub wspierany od kilku lat przez Grupę Azoty w zbliżającym się sezonie wystąpi w najwyższej klasie rozgrywkowej. Wierzę, że drużyna Grupy Azoty Tarnów zapewni tarnowianom wiele sportowych emocji. Warto zaznaczyć, że Grupa Kapitałowa Grupa Azoty zwiększa swoje zaangażowanie w rozwój piłki ręcznej w Tarnowie. Warto podkreślić, że równolegle wspieramy także drużynę Azotów Puławy – mówi Wojciech Wardacki, prezes zarządu Grupy Azoty.

 

 

26.08.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |